DIRUI Global: Türkiye Depreminden Etkilenen Ailelere Yardım Eli Uzatalım

6 Şubat’ta, Türkiye’de yüzlerce mil boyunca 7,8 büyüklüğündeki şok dalgalarıyla art arda iki deprem görüldü. 12 Şubat’ta açıklanan resmi rakamlara göre 20 binden fazla konut çöktü ve Türkiye’de ölü sayısı 29 bin 605’e yükseldi. Küresel araştırmacılar, depremden kısa bir süre sonra bir araya toplandılar ve yıkılmış binaların altında hâlâ hayatta olanları bulmak için dondurucu soğuklarda çalıştılar.

\

Bu resim Xinhua Haber Ajansı’ndan,

Her hangi bir ihlal varsa, silmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yıkıcı deprem, dünyanın her yerindeki insanların kalplerine dokundu. Dirui, depremin ardından hemen yerel şubesiyle iletişime geçerek Türkiye’deki China Enterprises Ticaret Odası ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) ihtiyaçlarına yanıt verdi. Acil iletişim ve hazırlığın ardından, 13 Şubat’ta dokuz set tıbbi analizör, 1600’den fazla sıcak tutan eldiven, 400’den fazla uzun kaban ve 80’den fazla uyku tulumundan oluşan ilk parti tedarikleri etkilenen bölgeye doğru yola çıktı. Bu zorlu dönemde depremzedelere biraz sıcaklık sağlamayı umuyoruz.

\

Hiçbir kış sonsuza kadar sürmez; Hiçbir bahar sırasını atlamaz. Tüm hayatta kalanların hızlı bir şekilde iyileşmesi için dua ediyoruz. Türkiye’de hayat güç kazansın.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment