DIRUI Turkey için kalite; ürün, firma ve çalışan kalitesi olarak tanımlanır.

       Ürün kalitesi; Ürünlerimizin günümüz rekabet koşullarında müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılaması demektir.

       Firma kalitesi; Müşterilerine ve tüm çalışanlarına kaliteyi firmanın girişinden başlayarak tüm safhalarında hissettirebilmektir. Firmada çalışmaktan mutlu olan personel, hizmetine ve ürününe güven duyan müşteriler, dünyada tanınan DIRUI markası da bunu göstermektedir.

     Çalışan kalitesi; Firma kurallarına uyan, verilen işin her zaman iyisini yapmayı hedefleyen, kendisini geliştirmek için her türlü fırsatı değerlendiren ve çalıştığı kurumu benimseyen ekip ruhunun bilincinde personellerle çalışarak sağlanır.

       DIRUI ISO9001 ve ISO13485 sertifikalı bir üreticidir. Kalitenin ön planda olduğu kurumsal ideoloji ile başarıya ulaşan DIRUI uluslararası tıp sektöründe iyi bir ün kazanmıştır ve ürün/ürün hizmetlerini, sürekli iyileştirip geliştirerek müşterilerine sunmak için yorulmadan çabalamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

» Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak,
» Müşterilerimizin memnuniyetini, kalite sistemimizin verimliliğinin bir ölçütü olarak almak,
» Hizmetlerimizde araştırma, geliştirme yöntemlerini en doğru uygulamalarla gündeme almak, hizmet kalitemizi artırmak,
» İşini bilen güler yüzlü ekip ile çalışmak,
» Kalite Güvence Sistemini tüm çalışanların katılımı ile desteklemek, 

 

KALİTE PRENSİBİMİZ

        DIRUI Turkey şirketinin elde ettiği başarı günümüzün en önemli rekabet faktörü olan kaliteye bağlıdır. DIRUI Turkey için ürün, şirket ve çalışan kalitesi ayrılmaz bir bütündür. Müşterinin ürünü zamanında ve piyasa fiyatlarına uygun olarak temin edebilmesini sağlamak, en son teknolojik gelişmeleri ürünlere yansıtmak, tüm çalışanların kendi alanlarında yeterli ve kalifiye olmasını sağlamak ilkelerimizin başında gelmektedir.

         Firmamızın faaliyet alanının tüm kademelerinde sürekli iyileştirme esastır.

       Bütün idari kadronun ana görevi kendi sorumluluk alanlarında kalite bilincini yerleştirmek ve nitelikli işin ancak kalifiye, motive olmuş ve yeterli bilgiye sahip personel tarafından sağlanabileceği felsefesi ile değişik seviyelerde eğitim programları uygulamaktır

 

TEKNİK GÜCÜMÜZ

  • Her yıl satış gelirinin %10-%15’inden fazlası Ar-Ge’ye yatırılmaktadır.
  • Çalışanların %30’dan fazlası Ar-Ge mühendislerinden oluşmaktadır.
  • Biyokimya, idrar tahlili, hematoloji, kemilüminesans immünolojik tahlil, jinekolojik sekresyon analizi, pıhtılaşma analizi ve entegre laboratuvar için uluslararası standartta 7 profesyonel laboratuvar.
  • 206 patentli teknoloji.
  • İdrar analizörleri ve idrar analizi kalite kontrollerine ilişkin endüstri standartlarının hazırlanmasına katılmak