DIRUI Global resmi sitesinden yaptığı açıklama ile depremden etkilenen Türkiye’ye destek çağrısında bulundu. 

Hiçbir kış sonsuza kadar sürmez; Hiçbir yay sırasını atlamaz. Tüm hayatta kalanların hızlı bir şekilde iyileşmesi için dua ediyoruz. Türkiye’de hayat güç kazansın.
6 Şubat’ta, Türkiye’de yüzlerce millik bir mesafeye 7,8 şok dalgası büyüklüğünde iki ardışık deprem gönderildi. 12 Şubat’ta açıklanan resmi rakamlara göre 20 binden fazla konut çöktü ve Türkiye’de ölü sayısı 29 bin 605’e yükseldi. Küresel arama ekipleri depremden hemen sonra bir araya geldi ve düzleşmiş binaların altında hâlâ hayatta olanları bulmak için dondurucu soğuklarda çalıştı.
 
 
Herhangi bir ihlal varsa lütfen silmek için bizimle iletişime geçin.
Yıkıcı deprem, dünyanın her yerindeki insanların kalbine dokundu. Dirui, depremin ardından hemen yerel şubesiyle iletişime geçerek Türkiye’deki China Enterprises Ticaret Odası ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) ihtiyaçlarına yanıt verdi. Acil iletişim ve hazırlığın ardından, 13 Şubat’ta dokuz set tıbbi analizör, 1600’den fazla sıcak tutan eldiven, 400’den fazla uzun kaban ve 80’den fazla uyku tulumundan oluşan ilk parti tedarikleri etkilenen bölgeye doğru yola çıktı. Bu zorlu dönemde depremzedelere biraz sıcaklık sağlamayı umuyoruz.