Dubai’de Öne Çıkanlar
05-09 Şubat tarihleri ​​arasında, çok çeşitli endüstri sektörlerinden klinik laboratuvar uzmanları büyüleyici Dubai’de yeniden bir araya geliyor. Dirui, MEDLAB etkinliği sırasında eski ve yeni arkadaşları bir araya gelmeye davet ediyor.
 
Dirui Dubai Konferansı-5 Şubat
5 Şubat’ta Dirui, 100’den fazla ortakla Deira nehrinde yelkenli tekne gezisinde bir ürün tanıtım ve takdir ziyafeti partisi düzenledi. Etkinlikte Dirui’nin 30 yıllık belgeseli, Dirui’nin komple çözümleri ve distribütörlerden deneyim paylaşımı yer aldı. Etkinlik alanında birbirinden heyecanlı gösteriler ve çekilişler yapıldı. MEA bölgesindeki son distribütör konferansından bu yana üç yıl geçti.
 
MEDLAB ME-06-09 Şubat
 
MEDLAB Orta Doğu 2023, 6-9 Şubat tarihleri ​​arasında Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenleniyor. 700’den fazla katılımcı, en yeni teknolojilerin sergilenmesine katılıyor. Dirui, etkinlikte parıldayan eksiksiz laboratuvar çözümlerini sergiliyor.
Yeni Ürün MEA Bölgesinde İlk Kez Sergileniyor
Dirui, MEDLAB’a yeni bir kombinasyon getiriyor: Otomatik Hematoloji Smear Slayt İşlemcisi, kişisel deneyime dayalı yaymalardaki farklılıkları ortadan kaldırır ve hematoloji analizörleri ile birleştirildiğinde test verimliliğini optimize eder.
Dirui Çekirdek Otomasyon Laboratuvarı
 
Laboratuvarlar, tekrarlanan incelemeleri azaltmak ve saptama verimliliğini ve doğruluğunu artırmak için tek duraklı klinik analiz çözümlerini veya yüksek verimli laboratuvar otomasyon sistemini seçebilir. Dirui Lab Otomasyon Sistemi, Çin’deki dört üstün referans laboratuvarında yaklaşık bir yıldır test ediliyor ve testin sonuçları mükemmel.
 
Son 30 yılda DIRUI bağımsız olarak in-vitro teşhis cihazları, reaktifler, şeritler, kalite kontrol ürünleri ve kalibrasyon ürünleri gibi yüksek kaliteli ürünler ve çeşitli ihtiyaçları karşılayabilecek toplam çözüm hizmeti geliştirdi. yurtiçi ve yurtdışındaki hastaneler tarafından derinden güvenilen müşterilerinin.
 
Merhaba Dirui, Global ortaklardan selamlar
 
DIRUI, her seviyedeki laboratuvarların çeşitli gereksinimlerini karşılamak için eksiksiz laboratuvar çözümleri sunmaya kendini adamıştır. Etkinlik devam ediyor, Dirui standı Z4.F30’a uğrayın ve satış ve pazarlama ekibimize merhaba deyin!