Hindistan Klinik Biyokimyacılar Derneği’nin 48. Yıllık Konferansı 24-26 Kasım tarihlerinde Yeni Delhi’de düzenlendi. ACBICON, klinik kimyadaki en son gelişmeleri tartışmayı ve müzakere etmeyi amaçlamaktadır. Çekici posterler, sempozyumlar ve eğitim atölyelerinin yanı sıra DIRUI eksiksiz laboratuvar çözümleri sundu.

Yeni Ürün Lansmanı
DIRUI, Hindistan’da ilk kez bir immünoassay analiz cihazını sergiliyor. CM-180 Kemilüminesans İmmünoassay Analiz Cihazı yüksek verimliliğe sahiptir, verim aynı anda 25 öğe ile 180T/H olabilir. İlk sonucu almak için sadece 11 dakikaya ihtiyacı var. Kurdele kesme törenine ACBICON komite üyesi katıldı.

Uzmanlardan Sesler

DIRUI 25 Kasım’da bir çalıştay düzenledi, Apollo Özel Hastanelerinde Danışman ve Biyokimya Departmanı Başkanı Prof.

prof. Dr. R. Dhananjayan (sağ ikinci), DIRUI ürünleri hakkında olumlu geri bildirimler paylaştı.

Laboratuvar bölümünün başkanı Dr. Benkatesh. İnananlar Kilisesi Tıp Koleji Hastanesi, DIRUI FUS-2000 idrar tahlili hibridini kullanma deneyimini paylaştı

30 yılı aşkın süredir dünyaca ünlü IVD analizörleri ve reaktifleri sağlayıcısı olarak DIRUI, müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilen ve daha verimli çalışmalarına yardımcı olan yüksek kaliteli ürünler ve eksiksiz laboratuvar çözümleri sağlayabilir. DIRUI biyokimyası, idrar tahlili, hematoloji, pıhtılaşma ve immunoassay analizörleri katılımcılara tanıtılır.


IVD alanında 30 yıllık deneyime sahip Dirui, klinisyenlere daha değerli bilgiler sunmak için yenilikçi ürünler sunmaktan mutluluk duyar. ACBICON, yeni iş ve klinik ortaklıklar geliştirmek ve mevcut ilişkileri güçlendirmek için değerli bir fırsat sunuyor.