DIRUI: İlk yerli 7360test / saat test akışlı tam otomatik biyokimyayı sundu

  DIRUI tarafından geliştirilen ve üretilen saatte 7360 test akış hattına sahip olan ilk yerli tam otomatik biyokimya analizörü,  XinXiang, Henan Eyalet Merkez Hastanesi’nde devreye girdi. Daha hızlı, daha doğru, daha istikrarlı test hizmeti sunan bu analizör, hastanelerde klinik muayene için tam olarak talepleri karşılamış olacaktır.


DIRUI CS-6400 Tam otomatik biyokimya Analizörü Merkezi Hastanesi, Zhengzhou  

 

  15 Mayıs 2012 tarihinde, DIRUI Industrial Co, Ltd , Xinxiang Merkez Hastanesi, Henan’da saatte 7360 test hıza sahip ilk yerli tam otomatik biyokimya analizörünün faaliyete geçmesi için bir tören düzenlenmiş ve süper hızlı CS-6400 tam otomatik biyokimya analizörünün ilk kurulum ve tüm akış hattı ekipmanları kutlanmıştır. CS-6400 tam otomatik biyokimya analizörü Dirui’nin en ileri teknolojisini temsil eder, aynı zamanda Çin`in otomatik biyokimya analiz cihazlarında yüksek teknolojinin bir başarısı olarak  Başkan Song Yong tarafından ifade edilmiştir.


Dirui Başkanı Song Yong kurdele kesme töreni 

 

  Gelişmiş modüler tasarımın ön planda olduğu , CS-6400 tam otomatik biyokimya analizörü dışında her türlü hastanenin farklı taleplerini karşılamak için  1600, 3200, 4800, ve 6400 kombinasyonları ile verim elde edilebilir. Analizör ISE modülü ile donatılmış ise, 7360test / saat hız ile şimdiye kadar ülkedeki en hızlı test çalışmasını başarabilir. XinXiang Merkez  Hastanesinde kurulu olan 7360test / saat tam otomatik biyokimya analizörünün tam kombinasyonu ile kullanıcı dostu işletim sistemi, yüksek doğruluk, yüksek stabilite ve diğer özellikleri ile en üst seviyede test verimliliği sayesinde hastanenin test düzeyini ve kalitesini arttırarak Henan şehrinin sağlık teşebbüsünün gelişimi için büyük bir destek sunmaktadır.


Törende liderler ve seçkin davetliler

Copyright 2015 DIRUIturkey.com Tüm Hakları Saklıdır.