DIRUI: Dünyanın en büyük tıbbi sergisi MEDICA 2012`de dikkat çeken yeni ürünlerini sundu

  2012 Almanya Düseldorf Uluslararası Tıbbi Cihazlar ve Ekipmanları Fuarı (MEDICA 2012), dünyanın en büyük ve en etkili fuarı 14-17 Kasım 2012 tarihleri arasında 60'tan fazla ülkeden gelen 5000 kuruluşun katılımıyla yapıldı. İleri ve geliştirilen son teknolojiler bu uluslararası platformda sunuldu. Çin’in tıbbi cihazlarda önde gelen şirketlerinden biri olarak  DIRUI,  tüm ürün serileri arasından CS-6400 Tam otomatik biyokimya analizörü ve FUS-2000 idrar analizörleri ile MEDICA 2012’ye katıldı.
 
  DIRUI "Yaşam için ortak" konusu ile MEDICA 2012’de , DIRUI "insan endişeleri için ileri teknoloji kullanımı" taahhüdünü 20 yıllık ileri teknoloji çalışmaları ile vermiştir. Bu uluslararası platformda DIRUI’nin en gelişmiş ürünleri 5 alandan oluşur; idrar analizörleri, idrar sediment analizörleri, biyokimya analizörleri, hematoloji analizörleri ve gaitada gizli kan analizörleridir. Bu ürünler tıbbi alanlarda çalışanlar için çok caziptir.
  
  
 (DIRUI Standı MEDİCA 2012)
 
  CS-6400 Otomatik Biyokimya Analizörü, sergilenen tüm yeni ürünler arasında, modüler tasarımı ve yüksek verimlilikle çalışması nedeniyle oldukça başarı kazandı. FB-100 Gaitada Gizli Kan Analizörü kantitatif tespiti için ımmun-turbidite ile kolon kanseri ve rektum kanseri taraması için etkin olarak kullanılabilmektedir. Idrar analizi alanında Dirui’nin yeni araştırma başarısı olan FUS-2000 idrar analizörü idrar strip analizi ile idrar sediment analiz teknolojilerinin bir kombinasyonudur.
 
  
 ( Dirui’nin yeni ürünleri uluslararası profesyonellerin ilgisini çekti)

  DIRUI 2001 yılında çok etkileyici şekilde  MEDİCA’ya katıldı. O andan itibaren, DIRUI’nin yeni teknolojileri uluslararası platformda trend olarak takip edilmiştir.  DIRUI’nin tıbbi cihazlar sektöründe dünyadaki kademeli artan itibar ve nüfuzu, Çin ürünlerinin üretim cazibesini arttırdı. Şimdiye kadar, DIRUI 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. DIRUI’nin misyonu"yaşam için bir ortak" olmaktır ve insan sağlığı için yorulmadan çalışmaya devam edecektir.
 
 
Copyright 2015 DIRUIturkey.com Tüm Hakları Saklıdır.